Vážení rodiče, vzhledem k nejisté situaci, nabízíme objednávky všech kroužků jen na dva měsíce s možností přesunu a prodloužení!×

Předškolka Pražačka

Publikováno v středa, 24. 6. 2020

Přihlaste své dítě do naší Předškolky Pražačka, která je pro děti od 2 do 4 let. Více informací najdete v článku.

1. Kdo jsme?
Předškolka Pražačka je určena pro děti od 2 do 4 let. Sídlíme na okraji stejnojmenného sportovního areálu, kde bude vašim dětem k dispozici plně vybavená hernička, tělocvična, venkovní dětská hřiště a spousta prostoru pro další venkovní a sportovní aktivity. Naším cílem je vést děti k samostatnosti, probudit v nich radost z objevování nebo je připravit na pravidelnou školní docházku. Ve výchově používáme prvky Montessori. Individuální, vstřícný a partnerský přístup k dětem je samozřejmostí.

2. Náš příběh
Rodinné a pohybové centrum Pražačka (dříve RK Ulitka) je klub pro rodiny s malými dětmi, který má na Praze 3 již 15letou tradici. Nabízíme širokou a zajímavou paletu nejenom sportovních kroužků pro děti, ale i různých akcí pro celé rodiny. Díky spolupráci s kvalifikovanými lektory můžeme i dětem v předškolním věku nabídnout pohybově nebo kreativně zaměřené zájmové kroužky.

3. Jak o děti pečujeme
O vaše děti můžeme pečovat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 17:00 a vy si můžete zvolit celodenní nebo půldenní docházku a počet dní v týdnu. O skupinku maximálně 12 dětí se po celý den starají dvě kvalifikované lektorky. Denní program je srovnatelný s běžnou mateřskou školkou a řídí se především potřebami dětí, hlavně jejich přirozenou touhou po poznání, pohybu nebo odpočinku. Během celého dne je zajištěno stravování dětí a jejich pitný režim.

Pokud máte o předškolku zájem, přihlaste se zde a my vás kontaktujeme a domluvíme osobní schůzku, na které projednáme docházku dítěte a další podrobnosti.