Vážení rodiče, vzhledem k nejisté situaci, nabízíme objednávky všech kroužků jen na dva měsíce s možností přesunu a prodloužení!×

Milí návštěvníci kroužků,
snažili jsme se udržet provoz našich kroužků co nejdéle, ale současné nařízení vlády ČR, zvláště pak omezení setkávání nejvíce 6 osob, nám to v praxi již dále neumožňuje. Nechceme taky podceňovat nastalou vážnou situaci.

S účinností od středy (včetně) 14. 10. 2020 pozastavujeme provoz všech pohybových a sportovních kroužků s výjimkou těchto online kroužků:

Hudební hrátkypondělí od 9:45
Cvičení pro seniory pondělí od 12:00
Cvičení pro rodiče s dětmiúterý od 9:00
Cvičení s fyzioterapeutem pro seniory středa od 11:00 hodin
Fyzioterapeutické cvičení rodičů s dětmipátek od 9:30 hodin

Tyto kroužky budou probíhat online do 2. 11. 2020 (s výjimkou prodloužených podzimních prázdnin).

Všichni doufáme, že toto přechodné období nebude trvat dlouho a že se od 2. 11. budeme opět setkávat v našem rodinném a pohybovém centru na Pražačce.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám hlavně pevné zdraví.

Tým RPC Pražačka

×

TátaFesT 2017

Na TátaFesTu jste měli možnost vyzkoušet mnoho netradičních disciplín - změřit svou sílu při koulení pneumatik nebo hodu polenem, obratnost na slackline, při zatloukání hřebíků nebo na minibikách, rychlost při závodu s kolečkem nebo v trojboji. Dřevíčková dílna lákala na výrobu káč, panáčků a věží. Vyzkoušeli jste policejní výstroj, bubenický workshop nebo zakusili chvilku klidu s Knihovou v krabici. Doufáme, že jste si to stejně jako my. A příští rok se těšíme znovu. Více fotografií najdete na našem facebooku