Vážení rodiče, vzhledem k nejisté situaci, nabízíme objednávky všech kroužků jen na dva měsíce s možností přesunu a prodloužení!×

Milí návštěvníci kroužků,
snažili jsme se udržet provoz našich kroužků co nejdéle, ale současné nařízení vlády ČR, zvláště pak omezení setkávání nejvíce 6 osob, nám to v praxi již dále neumožňuje. Nechceme taky podceňovat nastalou vážnou situaci.

S účinností od středy (včetně) 14. 10. 2020 pozastavujeme provoz všech pohybových a sportovních kroužků s výjimkou těchto online kroužků:

Hudební hrátkypondělí od 9:45
Cvičení pro seniory pondělí od 12:00
Cvičení pro rodiče s dětmiúterý od 9:00
Cvičení s fyzioterapeutem pro seniory středa od 11:00 hodin
Fyzioterapeutické cvičení rodičů s dětmipátek od 9:30 hodin

Tyto kroužky budou probíhat online do 2. 11. 2020 (s výjimkou prodloužených podzimních prázdnin).

Všichni doufáme, že toto přechodné období nebude trvat dlouho a že se od 2. 11. budeme opět setkávat v našem rodinném a pohybovém centru na Pražačce.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám hlavně pevné zdraví.

Tým RPC Pražačka

×

Předškolka

1. Kdo jsme?

Předškolka Pražačka je určena pro děti od 2-4 let. Sídlíme na okraji stejnojmenného sportovního areálu, kde bude vašim dětem k dispozici plně vybavená hernička, tělocvična, venkovní dětská hřiště a spousta prostoru pro další venkovní a sportovní aktivity. Naším cílem je vést děti k samostatnosti, probudit v nich radost z objevování nebo je připravit na pravidelnou školní docházku. Ve výchově používáme prvky Montessori. Individuální, vstřícný a partnerský přístup k dětem je samozřejmostí.

2. Náš příběh

Rodinné a pohybové centrum Pražačka (dříve RK Ulitka) je klub pro rodiny s malými dětmi, který má na Praze 3 již 15letou tradici. Nabízíme širokou a zajímavou paletu nejenom sportovních kroužků pro děti a různých akcí pro celé rodiny. Díky spolupráci s kvalifikovanými lektory můžeme i dětem v předškolním věku nabídnout pohybově nebo kreativně zaměřené zájmové kroužky.

3. Jak o děti pečujeme

O vaše děti můžeme pečovat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 17:00 a vy si můžete zvolit celodenní nebo půldenní docházku a počet dní v týdnu. O skupinku maximálně 12 dětí se po celý den starají dvě kvalifikované lektorky. Denní program je srovnatelný s běžnou mateřskou školkou a řídí se především potřebami dětí, hlavně jejich přirozenou touhou po poznání, pohybu nebo odpočinku. Během celého dne je zajištěno stravování dětí a jejich pitný režim.